Tak na Bonprixu 10% sleva a poštovné zadarmo a kalhoty, co jsem vyhlídla pro manžela, už nemají☹. To fakt naštve! Tak, holky, objednávejte aspoň Vy!
Ja uz objednala tehu sukni 😀
7. lis 2017
Tak na Bonprixu 10% sleva a poštovné zadarmo a kalhoty, co jsem vyhlídla pro manžela, už nemají☹. To fakt naštve! Tak, holky, objednávejte aspoň Vy!
Ja uz objednala tehu sukni 😀
Jdu na to..potrebuju novy teplaky😁