Tak náš puberťák (12 let) si splnil včera sen - před školou políbil slečnu svého srdce 🙂. Je to krasavice, sportovkyně, bohužel skoro o hlavu větší jak on. Když jsem se ho ptala, jak tento problém vyřešil, řekl mi, že stál na obrubníku a ona na silnici. Vidím, že si v otázkách lásky poradí 🙂.
Já se ve 12 sice nelíbala (první až v 16 letech), ale hrála jsem si s barbínama na soulož 😀
7. únor 2017
plksv
autorTak prý to byl bohužel jen polibek na tvář, ale má velké plány na Valentýna 🙂. Tak uvidíme...
7. únor 2017
To krasa....
7. únor 2017
Vis co je na tom nejhezci?! Ze se Ti sveril!! Dobra prace, mamo!
P.S. Pusa nebo polibek? Zajima me jak na tom dneska "mladez" je. 🙂