Tak včera jsem tu psala o našem třináctiletém klukovi a jeho slečně, kterak už mají vybraná jména pro svoje děti. Dnes spolu byli na celodenní návštěvě u spolužačky. Přijel pln dojmů a hádejte, o kom básnil nejvíc - ani o svojí slečně, ani o spolužačce, ale o mamince spolužačky! Prý byla sympatická, hezká a perfektně si s ní pokecal! Jako co z toho našeho kluka bude??!
Zajicek😂😂
14. říj 2017
Asi peknej proutnik😀😀
14. říj 2017
A co teprve o něm bude všude říkat maminka spolužačky....no mazec! 😀 škoda, že nesmíš dát jeho fotku, jsem čím dál zvědavéjší! Tomu budou mamky svoje dcery ještě samy dohazovat! 👍
14. říj 2017
Chlapec, co sbírá zkušenosti?😉
14. říj 2017
😂😂😂
17. říj 2017
Asi ses včera zmínila, že ta jeho slečna je moc mladá 😂