Jee my chceme taky,vyrabeli jste prosim sami?
7. čer 2019
Pecka! Chci být dítě z vaší vesnice!
7. čer 2019
Taky bych se svezla...🙂
.. pokud by mne to tedy udrželo😀
8. čer 2019
Jenom děti? 🙂
8. čer 2019
plksv
autor@janickaavitecek Vyráběl manžel🙂.
@dita_a_ivan
@rebe Vozí se samozřejmě i dospělí🙂. Zatím se to s nikým neutrhlo.
8. čer 2019
Kam se můžu stavit? 😅 👍👏😍
8. čer 2019

Tohle nám vyrobil děda, když jsme byli malí 🙂 a pak ještě mělo velký úspěch slaňování z střechy 🙂 :D