Me spíš dostává, že nemusí psát psace
26. říj 2018
@klko my taky na střední už nepsali psacím. Ani teď už tak nepisu
26. říj 2018
@tereza2016h my teda diktát apod museli psace
26. říj 2018
U nas na zakladce se psaci vubec neuci...
26. říj 2018
To jsem delala taky a vyber si haha😂😂😂
26. říj 2018

Vsak si mas vybrat to spravne 😂😂😂 manzelovi loni jeden kluk napsal na pisemku, ze ho miluje, at mu nedava kouli (uci na prumyslovce), no byli jsme z toho hotovi 😂😂😂😂 k petce od manzela jsem dopsala, ze smula, ze uz jenzadany 😂