U nás ledovka! Kdo ještě se děsí zítřejší cesty do práce?
Já zítra do poradny, ale ledovka v KM není a zatím je nad nulou a snad i má nad nulou být... Tam snad...
Můj manžel, já s dětma naštěstí zítra nikam nemusíme
No u nas zacina taky byt nebezpecno. Prsi a hned to mrzne... zitra bych mela vyrazit domu..
No uvidím...
U nas (okres Blansko) je to hruza uz ted :( vsechno pod ledem. Uz ted se bojim o manzela, rano po 4 vyjíždí do prace 🙈😩
U nas bylo ledovkove peklo patek/sobota, tak doufam, ze uz mame “vybrano” 😉.
my jsme jeli Jihlava - Třebíč, pršelo a namrzalo, jsou mínus dva a celou cestu břečka a klouzacka, ještě že nikam nejedeme..
Manzel jede v 6 do Krumlova, to je od nas tak 3 hodiny. Prsi uz par hodin a zatim je furt pod nulou. Jen at dojede v poradku.
U nás prší, ale nemrzne. Zítra má být teplo, ale kdyby náhodou, jsem rozhodnutá zůstat doma.