Už dlouho chodím nakupovat s proutěným košíkem, teď jsem k tomu přidala "záclonové" pytlíky na pečivo a zeleninu/ovoce. Jsem maximálně spokojená. A dcera puberťačka mi k tomu přidala ještě historku: prý jí vyprávěla kamarádka, že mě viděla šopovat 🙂, ale prý si mě první všimla její maminka se slovy - hele, ta paní má pěkný proutěný košík 🙂.
@gracinka7 Taky mam ty stejne, jsem s nima zatim spokojena, prisly mi asi dva tydny zpatky. Ale je fakt, ze nad balenim jsem se taky hodne pozastavila.
@apple_tree já jsem je vyptala a už aspoň nesmrdí. Flíčky na nich přežiju, hlavně že budou dobře sloužit.
@gracinka7 Tak ty moje ani nesmrdely, ani tam zadne flicky nejsou, asi dostalas nejakou spatnou varku :(
@gracinka7
@apple_tree
Souhlasím, že balení nic moc, ale se vším ostatním jsem spokojená.
@apple_tree asi jo. Objednávala jsem hned tři balení a všech 12 je špatných. 😢

Koukám, že máš stejně pytlíky. Mě přišly v pondělí a byla jsem dost zklamaná. Strašné anděly, jsou na nich skvrny a jejich neekologické zabalení radši ani nekomentuju.