No tak to máš i s bílkovinou :D mně se to stává především u malin.
24. bře 2018
si ho vychutnej,nekde se za to doplaci penize ty ho mas gratis a hned po ranu delikatesu🙂
24. bře 2018
hurá, bude jaro, už vylézají mravenci!
24. bře 2018
To mi připomnělo, jak jsem jednou večer u televize po tmě tláskala třešně od sousedů, když jsem jich měla v sobě asi polovinu mísy, přišlo mi, že ta jedna divně chutnala, tak jsem to vyplivla, šla si rozsvítit a zjistila, že je plná červů. Pak jsem koukla do pěti dalších a ty taky... Takže jsem v sobě měla tak 200g třešní a 100 g červů. 😂
24. bře 2018
pamatuju si jak jě měla babička zavařené ve sklinkách, tam si viděla viděla ty červíky jak si plavali 😀
24. bře 2018
to je čistej protein, desetkrát zdravější než kuře....a ovocná příchuť bez přidaných Éček, co víc si přát 😂
24. bře 2018

to je predkrm🙂