Včera se náš puberťák vyhecoval a četl v kostele čtení místo mě (vzorně to doma nacvičil). Jeho spolužačka, která v kostele zpívá, neustále se upravuje a hrozně nenápadně se otáčí na naši lavici, tam včera co? Nebyla 😀!
Chudák 🙂
5. únor 2018
To je pech 🤦♀️
5. únor 2018
Třeba příště, to měl místo generálky 🙂
5. únor 2018
To je pech. Bude muset znovu 😁
5. únor 2018
plksv
autor@svetluluska
@rexinka
@roofie No jo, jenže příští čtení mám až za měsíc🙂. tak snad to vydrží!
7. únor 2018
Tak si to asi bude muset zopakovat, clapec 🙂