icon

Včera večer čekám na manžela, probudím se v jedenáct, vedle mě prázdno, kolem půlnoci to samé. Když o půl jedné přišel, řekla jsem jen Dobrou a chytili jsme se za ruce na usínání. A kde trávil manžel páteční večer? S naší puberťačkou rozebíral její problémy ve vztahu s chlapcem 😀.

avatar

to bys měla dělat spíš ty ne? 🙂😉

17. lis 2018
avatar

@koncita pročpak spíše ona? Nejsou rodiče oba? A nemohl se jí zrovna hodit mužský pohled na věc.?

17. lis 2018
avatar

@koncita Jednalo se o problem s klukem, tak potrebovala vedet, jak to chlapi maji.

17. lis 2018
avatar

Me to prijde moc hezky ze pubertacka tyhle veci dokaze rozebrat i s tatou

17. lis 2018
avatar
plksv
autor

@koncita se mnou to rozebírá každý den 🙂. Dokonce jí hledím přes rameno, když si píší na fb.

17. lis 2018
avatar

Já měla taky na soukromé věci radši tátu... Není na tom nic divného 😉

17. lis 2018
avatar

@plksv tak to jo 🙂 ale ani tak jsem to nemyslela zle 😉

17. lis 2018
avatar

Prijde mi to uzasne.

17. lis 2018
avatar

Je, to je super! Doufám, že i moje děti takhle s námi budou komunikovat a řešit své problémy!

17. lis 2018
avatar
plksv
autor

Ještě jsem zapomněla dodat podstatnou informaci, po debatě s tatínkem si holka definitivně rozmyslela, že to dnes s chlapcem ukončí. Před chvílí odešla na poslední rande, nervy jako špagáty 🙂. Jsem zvědavá, s čím přijde.

17. lis 2018
avatar

@plksv držím palce

17. lis 2018
avatar

@plksv tak jak to dopadlo?😉

18. lis 2018
avatar
plksv
autor

@perla28
@makynaeliska
Holky, tak mu to řekla a prý se rozbrečel. Ona ho měla ráda, ale nebyla tam prý ta jiskra, přišlo jí to vůči němu nefér. Vůbec to, chudák, nečekal. Včera si pobrečela, dnes to vydýchává. Celá rodina to s ní prožíváme 🙂. Včera jsme ji všichni postupně objímali, já jsem brečela s ní.

18. lis 2018
avatar

@plksv prvni lasky to je vzdycky proste mazec 😊Je ale zas pekne,ze ackoli to ukoncila ona je ji to i tak lito❤️Musi to byt hodna holka !

18. lis 2018
avatar

@plksv mno jo.. To je hned.. Máma dycky vařila kakao, na větší splíny krupici..

18. lis 2018
avatar

To je krasny,doufam,ze budu mit taky takovy vztah s detma🙂ja tohoe doma vubec nemela:-/

19. lis 2018