počítám, ze ta ruka, ze které vytahovali drát, je ta, která netahne boby, takze je to v pohodě, klidovy režim je😂😂😂
5. led 2019
plksv
autor@lucka00024 no mám trochu výčitky, ale přesně tak 🙂
@anchorinka samozřejmě 🙂
5. led 2019
Však jezdí v klidu z kopce dolů, ne?!😃😜
5. led 2019
Naše malá byla ve 4-letech na tříselné kýle, taky měla klidový režim a večer v den propuštění, skákala s bráchou po posteli. Je to marný. 😀
5. led 2019
Hlavně, že mu je HEJ a má radost ze života❤️
5. led 2019

Ale kdo by odolal že 😍