Jak prikovanavej ze 😀
😀 to je všude stejný 😀 my šli onehdá po louce a jeden traktor tam shraboval seno, druhý to dával do balíků a třetí ty balíky balil do igelitu...
Ma striaslo..pred dvema tydny kamaratke prejel jeji tata dceru traktorem.. Asi vzdy ted kdyz uvidim kombajn aebo traktor taj budem mat strach,a to sa nestalo mne..😖
*kamaradke
@pathusha 😲 A jak to s ní dopadlo?!
@zuzalinkak no minuly tyden mi volala,ze bude s ni v Praze ,pustili ju z Jipky,ma rozdrvenu pravu cast panvy,delali ji vyvody i z pipiny i z konecnika (mela znicene cca 10cm) ale este nevedia ci bude chodit.. Musia rehabilitovat poctivo,vravela,ze bude rada ,ked mala pojde po svojich do skoly.. A to ted bude mat 4 roky..
Vydychli si,ked im povedali,ze to vobec prezije. A este ona ako maminka,musi psychicky podporovar celu rodinu,jeji tata a manzel se zroutili..Je silna,ja by som to takhle ssi nedala..
Fakt staci vterinka..
@pathusha Ježíši to je strašné 😢 Ale doktoři dokážou zázraky.
@zuzalinkak no snaf.hlavnr ze to prezila.. Budu to mat cely zivot pred ocami a snad sa malej podari postavir sa na nohy.. Este ju caka par operaci..
@zuzalinkak ja len ako som to videla,tak sa mi rozbusilo srdce..budem stale ostrazita a taky to z pameti nevymazu a to som pri tom nebola..
Ja vzdycky jak zacnou, zaviram okna. Brutalne se u toho prasi, bydlime hned u polr😉
A my se zase těšíme až tohle žňový období skončí 🙂 máme taťku kombajnéra a uvidíme ho pořádně až v září ☹

Jj,lepsi jak televize😀😀