icon

Zážitek jako hrom - za zahradou nám jezdí kombajny 🙂.

avatar

Jj,lepsi jak televize😀😀

18. črc 2017
avatar

Jak prikovanavej ze 😀

18. črc 2017
avatar

😀 to je všude stejný 😀 my šli onehdá po louce a jeden traktor tam shraboval seno, druhý to dával do balíků a třetí ty balíky balil do igelitu...

18. črc 2017
avatar

Ma striaslo..pred dvema tydny kamaratke prejel jeji tata dceru traktorem.. Asi vzdy ted kdyz uvidim kombajn aebo traktor taj budem mat strach,a to sa nestalo mne..😖

18. črc 2017
avatar

*kamaradke

18. črc 2017
avatar

@pathusha 😲 A jak to s ní dopadlo?!

18. črc 2017
avatar

@zuzalinkak no minuly tyden mi volala,ze bude s ni v Praze ,pustili ju z Jipky,ma rozdrvenu pravu cast panvy,delali ji vyvody i z pipiny i z konecnika (mela znicene cca 10cm) ale este nevedia ci bude chodit.. Musia rehabilitovat poctivo,vravela,ze bude rada ,ked mala pojde po svojich do skoly.. A to ted bude mat 4 roky..
Vydychli si,ked im povedali,ze to vobec prezije. A este ona ako maminka,musi psychicky podporovar celu rodinu,jeji tata a manzel se zroutili..Je silna,ja by som to takhle ssi nedala..

18. črc 2017
avatar

Fakt staci vterinka..

18. črc 2017
avatar

@pathusha Ježíši to je strašné 😢 Ale doktoři dokážou zázraky.

18. črc 2017
avatar

@zuzalinkak no snaf.hlavnr ze to prezila.. Budu to mat cely zivot pred ocami a snad sa malej podari postavir sa na nohy.. Este ju caka par operaci..

18. črc 2017
avatar

@zuzalinkak ja len ako som to videla,tak sa mi rozbusilo srdce..budem stale ostrazita a taky to z pameti nevymazu a to som pri tom nebola..

18. črc 2017
avatar

@ajka198 tak to dělali senáž. Je to konzervované vlhké krmivo 😉

18. črc 2017
avatar

@gracinka7 to je možné 🙂

18. črc 2017
avatar

Ja vzdycky jak zacnou, zaviram okna. Brutalne se u toho prasi, bydlime hned u polr😉

23. črc 2017
avatar

A my se zase těšíme až tohle žňový období skončí 🙂 máme taťku kombajnéra a uvidíme ho pořádně až v září ☹

24. črc 2017