icon

Účastním se inicitativy "Pošli to dál" na tomto severu. Prvním pěti, kteří tuto zprávu okomentují slovy "JSEM PRO" věnuji 2 hodiny skype sezení zdarma.

avatar

Jsem pro 🙂

14. dub 2014
avatar
pluba
autor

Zdravím, jak míváte čas? Buď 2 hodiny vcelku nebo na 2x.

14. dub 2014
avatar

Jsem pro...

14. dub 2014
avatar

@pluba Dobry den... myslim, ze na dvakrat by to asi bylo lepsi 🙂 mam 10m syna, takze jak bude spat, bylo by to asi nejlepsi...

14. dub 2014
avatar

Stejně jako Jenyska..., středy a víkendy...

14. dub 2014
avatar
pluba
autor

Ok děti jdou spát tak do osmi nebo půl 9. Tak jennyska ve středu po té osmé? A amb26 v sobotu?

14. dub 2014
avatar

@pluba Myslím, že by to mohlo vyjít... a nebo potom někdy přes den, dopoledne nebo i odpoledne klidně 🙂 Pokud tedy máte čas.

15. dub 2014
avatar

Zdravím, sobota bude fajn. Díky moc🙂

15. dub 2014
avatar
pluba
autor

@jennyska To pak konkrétně, jestli středa nepůjde. Jméno mého skype účtu je p_luba

15. dub 2014
avatar
16. dub 2014
avatar
pluba
autor

Kdy máte čas (asi až po velikonocích a nejlíp po 20 hodině).

16. dub 2014
avatar

@pluba Dobrý den, myslím, že by mi dnes mohla ta hodinka kolem půl9 vyjít. Přidávám si Vás na skype. 🙂

16. dub 2014
avatar
pluba
autor

@jennyska Ok

16. dub 2014
avatar
pluba
autor

Zapomněl jsem dodat (ale myslím, že je to zbytečné dodávat), že stejnou výzvu účastníci vypíší na svém blogu a zúčastnot se akce 😀

17. dub 2014
avatar

jesm pro

17. dub 2014
avatar
pluba
autor

@ander1 Kdy máte čas? nejspíš někdy po 20 až 20:30 případně o víkendu i jindy. Možná varianta (ale možná nejistá - změna může nastat i hodinu před domluveným termínem) je i některé dny - 14tidenní cyklus (po nebo st, út nebo čt).

18. dub 2014
avatar

@pluba dobrý den, myslím, že zítra 19.4. kolem 20:00 by to šlo 🙂......přidám si Vás do přátel na skypu

18. dub 2014
avatar

@ander1 jaký máte skype? p_pluba????

18. dub 2014
avatar
pluba
autor

@ander1 Ano, p_luba, bohužel na sobotu jsem domluvený s amb26, v neděli máme rodinnou akci a pondělí bych raději neriskoval 😀 takže nejdřív úterý, omlouvám se.

18. dub 2014
avatar

a v sobotu dříve?.........jinak potom v pátek večer

18. dub 2014
avatar
pluba
autor

@ander1 A co dnes tak ve 13 hodin nebo i o něco dřív? Prostě po obědě. Já mám celý den volno, jen se potřebuju domluvit s dětmi (což jsem už udělal).

18. dub 2014
avatar

bohužel jsem v práci každý den do 16 hodin ☹......mohu opravdu jenom večer

18. dub 2014
avatar
pluba
autor

@ander1 Raději spíš v sobotu později (až po amb26 - tak kolem 22), během dne to je náročné - děti, zahrada... Dnes si myslím, že bude potřebovat manželka "práci", odhodlala se včera v noci, že se pustí do hodně náročné problematiky vztahu s vlastní matkou a nakonec i s tchyní. Jinak zatím kterýkoliv den večer úterý a další dny.

18. dub 2014
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar

JSEM PRO...

7. kvě 2014
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar
pluba
autor

@blandik Zdravím, tak jak máte čas? Já obecně večery po 8 až půl 9 když jdou děti spát. Zatím nemám několik dní nic.

11. kvě 2014
avatar

Děkuji. Já mívám čas tak od půl desáté večer, když děti usnou (poslední dobou se naší mladší nedaří usnout dříve). Jinak můžu podle domluvy i odpoledne, že by je manžel vzal ven. Co říkáte?

11. kvě 2014
avatar
pluba
autor

@blandik Tak co zítra (úterý) o té půl desáté?

12. kvě 2014
avatar

ano, jestli dneska večer by to šlo. Budu Vás kontaktovat na p_luba. Mám zkusit kontaktovat i o něco dříve, pokud děti usnou dříve? Řekněme kdyby to bylo od půl deváté a později? (s dětma se těžko plánuje:o). Těším se.

13. kvě 2014
avatar
pluba
autor

@blandik Ok. Zkusím být připravený už o té půl 9.

13. kvě 2014
avatar

Děkuji. Budu se těšit.

13. kvě 2014