pr_clanek
10. kvě 2022
434 

Ponořte se do hlubin aromaterapie spolu s dětmi

V aromaterapii se využívá léčivých rostlin pro výrobu dokonalých éterických olejů, které působí na všechny smysly člověka. Inhalace éterických olejů harmonizuje naše orgány na psychické úrovni. Dokážou působit na naši mysl až do takové míry, že ovlivní emoce a uvolní napětí, a to i u dětí. Přírodní aromaterapeutická značka Nobilis Tilia nabízí komplexní portfolio kosmetických produktů pro celou rodinu na vnější, ale i vnitřní užití. Záleží jen na vás, jakou vůni si vyberete a pro jaké účinky.

Éterický olej se získává ze sekrečních buněk siličnatých rostlin. Nejvíce těchto olejů mívají rostliny v listech, plodech nebo kořenech. Jeden litr meduňkového esenciálního oleje se průměrně získává ze 7 tun meduňky, který se zpravidla prodává po 10 ml. Prověření dodavatelé jsou pro Nobilis Tilia zásadní. “Ty nejkvalitnější suroviny hledáme po celém světě a vyžadujeme, aby sběr rostlin probíhal co nejohleduplněji k přírodě i lidem. Pečlivě kontrolujeme také způsob přepravy a skladování. Naše hodnoty nám umožňují kvést,” říká diplomovaná aromaterapeutka a spolumajitelka Nobilis Tilia Adéla Zrubecká. “Ve Vlčí Hoře hledáme a nacházíme cesty, jak žít ve vzájemné harmonii s přírodou. Každý produkt má v sobě navíc naše nadšení, radost a pozitivní energii. Jsou to skryté a důležité ingredience,” doplňuje Adéla.

A co že je na takové kapce oleje tak výjimečného, že jsme pro její získání ochotni spotřebovat tolik energie? Éterické oleje obsahují velké množství antioxidantů a dalších aktivních látek, které blahodárně působí na naše tělo. Jejich aromaterapeutické využití je široké a každý esenciální olej má jiné účinky. Používají se ke stimulaci či uklidnění nervového systému, mohou pomoci v boji proti infekcím, podporují hojení a zlepšují trávení. Pravidelné používání éterických olejů postupně snižuje náchylnost k běžným onemocněním a posiluje přirozenou imunitu, zbavuje stresu a zklidňuje tělo i mysl před spaním. Kromě toho vybrané oleje ulevují také od chronických kožních potíží. Při kontaktu se vzduchem se vypařují a tím pročišťují okolní prostředí a likvidují v něm choroboplodné zárodky. Většina z nich má silné antiseptické, antibakteriální a protiplísňové účinky. Nobilis Tilia drží krok s novými poznatky a světovými trendy, vše s respektem k člověku a přírodě zároveň. Kompletní nabídku aromaterapeutických produktů naleznete na www.nobilis.cz.

Výrobce nejkvalitnějších aromaterapeutických produktů Nobilis Tilia nedávno otevřel v srdci Prahy kamennou prodejnu. Osobité místo s příjemnou atmosférou naleznete v Nákupní pasáži Platýz, Národní 416/37. Načerpejte sílu aromaterapie a vyberte si co vaše tělo potřebuje.

Produkty Nobilis Tilia pochází z okouzlující přírody Českého Švýcarska. Jemná přírodní péče založená na blahodárných účincích aromaterapie a nejčistších rostlinných olejích. To jsou dětské produkty Nobilis Tilia (vyvíjené s hlubokými znalostmi a dlouholetými zkušenostmi). Bohatý sortiment dětské kosmetiky nabízí maximálně šetrnou péči pro citlivou pokožku dětí již od narození až po školní věk. Nechybí ani výrobky, které dětem uleví při nachlazení a dětských bolístkách. Díky složení obohacenému o éterické oleje navíc přirozeně podpoříte dětskou imunitu, zklidníte neposednou mysl a obohatíte každodenní (běžnou) péči o láskyplné voňavé rituály. Video o značce naleznete ZDE: https://www.youtube.com/watch?v=dy96T3i6_i4.

Oblíbené dětské produkty

Mezi “must have” produkty jednoznačně patří Dětský krém Olinka, který svou hutnou a mastnou strukturou dokonale ochrání nejjemnější pokožku. Olinku si zamilují i maminky na vysušené ruce. Dětský eukalyptový balzám Davídek z bambuckého másla a přidaného éterické oleje z eukalyptu a borovice pomáhají ulevit při nachlazení. Davídkem potíráme hrudník, horní část zad a masírujeme chodidla. Dětský čaj pro zdraví a sílu z českých bylin má příznivý vliv na odolnost dětského organismu a navozuje pocit pohody. V paletě produktů nechybí Dětská pěna do koupele Matylda, která vytvoří opravdu bohatou pěnu. Velrybu Matyldu si děti zamilují stejně tak jako řadu dalších produktů, protože každý z nich nese ručně malovaný obrázek a získal své jméno. Každý produkt si tak získá čestné místo v koupelně. Novinkou pro děti je Zklidňující krém na opruzeniny Eda, který ochrání dětské zadečky před podrážděním. Eda je želví kamarád, který zklidní a regeneruje pokožku. Dětské přípravky jsou jemně provoněny bylinným nebo citrusovým aroma levandule, heřmánku či sladké mandarinky, které děti příjemně uvolní a naladí. Difuzér se zvlhčovačem vzduchu v designu Sovičky s barevným podsvícením vytvoří krásnou atmosféru každého dětského pokojíčku. Z éterických olejů doporučujeme Směs éterických olejů Dětská nebo třeba éterický olej Mandarinka. 

Dětské opalování

Sluneční paprsky už klepou na okna našich domovů. Nobilis Tilia nabízí pro citlivou pokožku nejmenších dětí Dětské opalovací mléko Josefínka SPF 30. Běžně používané ochranné látky mohou být toxické, což má negativní dopad nejen na naši pokožku, ale také na přírodu. Josefínka obsahuje éterický olej z levandule, který jemnou dětskou pokožku zklidňuje. Ochranu před škodlivým UVA i UVB zářením zajišťuje nejen přírodní minerální filtr oxid titaničitý, ale také vitamin E a D-panthenol. Mléko se dobře roztírá, snižuje riziko slunečního erytému a chrání pokožku před oxidačním stresem. Kompletní sortiment naleznete na: www.nobilis.cz

Soutěž 

Na tři výherce čeká balíček dvou produktů Nobilis Tilia:

Dětské opalovací mléko Josefínka SPF 30 s přírodním minerálním UV filtrem. Šetrné voděodolné mléko spolehlivě ochrání před škodlivým UVA i UVB zářením. Mléko se dobře roztírá a chrání pokožku před oxidačním stresem. Obsahuje éterický olej z levandule, D-panthenol, vitamin E a kakaové máslo v bio kvalitě. Je vhodné pro děti už od 9. týdne věku. Výrobek je nejen bezpečný pro dětskou pokožku, ale svou koupí chráníte i životní prostředí.
Zklidňující krém na opruzeniny Eda je želví kamarád, který chrání dětské zadečky podrážděné opruzeninami. Eda obsahuje zinek, který vytváří ochrannou vrstvu před mikroby a ulevuje při pocitu svědění. Extrakt z lilie bělostné pokožku hydratuje, regeneruje a zvláčňuje. Antibakteriální účinky má obsahující včelí vosk obsahující vitamín A, který napomáhá produkci nových kožních buněk a kolagenu, který pokožku udržuje pevnou a pružnou. Oproti syntetickým příbuzným nezpůsobuje včelí vosk podráždění, alergické reakce nebo vyrážky. Éterický olej z levandule lékařské jemně provoní a všestranně zklidní. Dětský krém Eda nese označení CPK BIO.

Soutěžní úloha

Vyjmenuj tři složky, které obsahuje Dětský krém Eda.

Nápovědu najdete na eshop.nobilis.cz.

Trvání soutěže

Soutěž trvá od 10.5. do 16.5.2022. Výherce budeme o výhře informovat zprávou do interní pošty.

Těšíme se na Vaše odpovědi!

Kompletní pravidla

oxid zinečnatý, extrakt z lilie bělostné a éterický olej z levandule lékařské

10. kvě 2022

Helianthus Annuus Seed Oil (slunečnicový olej v bio kvalitě),Lavandula Angustifolia Oil (éterický olej z levandule lékařské),Lilium Candidum Flower Extract (extrakt z lilie bělostné)

10. kvě 2022

Krém Eda obsahuje oxid zinečnatý, extrakt z lilie bělostné, éterický olej z levandule lékařské

10. kvě 2022

Oxid zinečnatý, éterický olej z levandule a extrakt z lilie bělostné

10. kvě 2022

Krém obsahuje oxid zinečnatý, extrakt z lilie bělostné a éterický olej z levandule lékařské

10. kvě 2022

Krém Eda obsahuje oxid zinečnatý, extrakt z lilie bělostné a éterický olej z levandule lékařské. 🍀

10. kvě 2022

oxid zinečnatý, extrakt z lilie bělostné, éterický olej z levandule lékařské

10. kvě 2022

Phenethylalcohol (přírodní vonná složka)
Lavandula Angustifolia Oil (éterický olej z levandule lékařské)
Lilium Candidum Flower Extract (extrakt z lilie bělostné)

10. kvě 2022

oxid zinečnatý, extrakt z lilie bělostné, éterický olej z levandule lékařské

10. kvě 2022

Krém obsahuje oxid zinečnatý, extrakt z lilie bělostné, éterický olej z levandule

10. kvě 2022

Zinek, extrakt z lilie, včelí vosk

11. kvě 2022

Lilie bělostná, levandule lékařská, včelí vosk.

11. kvě 2022

Zinek, extrakt z lilie a včelí vosk

11. kvě 2022

Obsahuje
- Éterický olej z Levandule lékařské
- Oxid zinečnatý
- Extrakt z lilie bělostné

11. kvě 2022

Oxid zinečnatý, éterický olej z levandule a extrakt z lilie bělostné

11. kvě 2022

Slunecnicovy olej, včelí vosk, oxid zinecnaty

11. kvě 2022

Obsahuje oxid zinečnatý, extrakt z lilie bělostné, éterické oleje z levandule 😁

11. kvě 2022

oxid zinečnatý, extrakt z lilie bělostné, éterické oleje z levandule lékařské

11. kvě 2022

Obsahoje oxid zinečnatý, Extrakt z lilie bělostne a éterický olej z levandule lékakarske.
U nas je v koupelne stalici Tonik a Vendelin, rada bych vyzkousela i nove oripravky od skvele Nobilis Tilia

12. kvě 2022

Krém Eda obsahuje mimo jiné oxid zinečnatý, extrakt z lilie bělostné a éterické oleje z levandule lékařské ..

12. kvě 2022

Oxid zinecnaty, slunecnicovy olej, vceli vosk

12. kvě 2022

oxid zinečnatý, éterický olej z levandule lékařské, extrakt z lilie bělostné

13. kvě 2022

Dětský krém Eda obsahuje oxid zinečnatý, extrakt z lilie bělostné, éterické oleje z levandule.

14. kvě 2022

Začni psát komentář...

Odešli