Já už mám zarezervováno, jdeme do toho s kamarádkami, máme dohromady tři děti a každá něco donese, podle svých možností (dopředu se na to domlouváme). A jedno dítě mám jen já a jedno má moje mamka. Takže dohromady pět dětí. Mám z toho každý rok dobrý pocit 👍
16. lis 2019
My už jsme museli v místě, kde jsem chtěla darovat, rezervovat v loňském roce. 😊 Na jednu stranu jsem ráda, že znám konkrétní dítě a jeho přání, je to takové víc osobní 😊
16. lis 2019
Diky za info, to jsem “nemile” prekvapena ☹ darek mam skoro nachystany, ale asi nebude domu dat
16. lis 2019
Mám rezervovaný balík pro slečnu 12-14 let 😊 už střádám dárečky 🙂
16. lis 2019
Holky u nas uz to tak bylo i vloni 👍
16. lis 2019

Jee, no tak to je pech teda ☹️ díky za info, to mi teda trochu zhatilo plány. 👍