Pozor! Pozor! Pozor!
Pokud letos chcete opět darovat vánoční dárek potřebným v projektu Krabice od bot, letos je novinka, nestačí dárek rovnou donést na sběrné místo, ale musíte si ho předem "zarezervovat". To znamená, že si na profilu svého sběrného místa vyberete, pro koho budete dárek chystat podle pohlaví a věku. Díky tomu bude mít Ježíšek dárky pro všechny a žádné nadbytečné. Ale pozor! Rezervace rychle mizí.
Já už mám zarezervováno, jdeme do toho s kamarádkami, máme dohromady tři děti a každá něco donese, podle svých možností (dopředu se na to domlouváme). A jedno dítě mám jen já a jedno má moje mamka. Takže dohromady pět dětí. Mám z toho každý rok dobrý pocit 👍
My už jsme museli v místě, kde jsem chtěla darovat, rezervovat v loňském roce. 😊 Na jednu stranu jsem ráda, že znám konkrétní dítě a jeho přání, je to takové víc osobní 😊
Diky za info, to jsem “nemile” prekvapena ☹ darek mam skoro nachystany, ale asi nebude domu dat
Mám rezervovaný balík pro slečnu 12-14 let 😊 už střádám dárečky 🙂
Holky u nas uz to tak bylo i vloni 👍

Jee, no tak to je pech teda ☹️ díky za info, to mi teda trochu zhatilo plány. 👍