icon

Neštovice. kdy se prosím může jít ven ? nemyslím mezi lidi,ale jen doma na zahradu ? a co na ně případně používat? děkuji ♥

avatar

Pokud není horečka, tak kdykoliv na zahradu, ale musí se chránit před sluncem. Pupínky stačí vysušovat Betadinou na špilce do uší, jen to lehce ťupkat, kdyby svědily, tak Zyrtec kapky ráno a večer.

19. dub 2019
avatar

My chodili porad, nebylo extra slunecno

19. dub 2019
avatar

Na zahradu bez horečky kdykoliv, ale nesmí na sluníčko.jinak potírat jde virasooth proti svědění, fialkou, ale není to vůbec potřeba...lepší když to dýchá...hlavně ne pudr...

19. dub 2019
avatar

díky holky 🙂

19. dub 2019