Neštovice. kdy se prosím může jít ven ? nemyslím mezi lidi,ale jen doma na zahradu ? a co na ně případně používat? děkuji ♥
My chodili porad, nebylo extra slunecno
19. dub 2019
Na zahradu bez horečky kdykoliv, ale nesmí na sluníčko.jinak potírat jde virasooth proti svědění, fialkou, ale není to vůbec potřeba...lepší když to dýchá...hlavně ne pudr...
19. dub 2019
renatka16
autordíky holky 🙂
19. dub 2019
Pokud není horečka, tak kdykoliv na zahradu, ale musí se chránit před sluncem. Pupínky stačí vysušovat Betadinou na špilce do uší, jen to lehce ťupkat, kdyby svědily, tak Zyrtec kapky ráno a večer.