Prosím za jak dlouho od kontaktu si udělat nejlépe test. Mamka dnes pozitivní ( už má 3 dávku) o víkendu byla u nás tak cca hodinku. Já domácí dnes negativní. Ale nevím jestli není brzy, 3 den od kontaktu. Děkuji
Já měla příznaky 3.den od kontaktu, 5.den od kontaktu jsem šla na pcr. Antigen jsem měla doma negativní.
Došla bych si 5.-7.den na PCR, budeš mít jistotu. A je mamince dobře?
5-7. Den doporučují.dcera byla v kontaktu z nakaženým a 4 dny po kontaktu začala mít příznaky.nez jsme to věděli na test jsme s ní byli až 10 den po kontaktu a byla pozitivní
5-7 den. A nehleď na to, že domácí test je negativní. Mně bylo zle jak psovi a všechny domácí testy byly negativní.
doporučuje se 5. - 7. den, pokud máš příznaky, tak můžeš hned. Na antigeny nespoléhej, já jeden negativní, druhý slabounká čárka a pcr pozitivní
Děkuji tak ještě vyčkáme a půjdeme rovnou na PCR, chlapa pro jistotu teď poslali na test v práci. Sice antigen ale chtějí mít jistotu.
Je brzo. 5.-7. den