Maminky, co pracujete při rodičovské, jaké máte prosím úvazky? Plný, částečný nebo jen DPČ či DPP? Díky.
Částečný (0,3).
4. zář 2015
plný
4. zář 2015
částečný 0,2
4. zář 2015
poloviční
4. zář 2015
OSVČ (na jinou činnost než mám smlouvu u zaměstn.)
4. zář 2015
Ja mela dohodu
4. zář 2015
dpp
4. zář 2015
ringlicka
autorTakže mužu při pobírání rodicaku pracovat třeba na částečný úvazek? U jiného zaměstnavatele než nastoupim po ukončení RD? Díky za odpovědi, holky!
4. zář 2015
Kdyz to bude u jineho zamestnavatele tak muzes i na plny uvazek, kamaradka tak dela, jeji zamestnavatel ji rekl at po materske nechodi a zustane doma na rodicovske, tak dela jinde a_doma je tatinek
4. zář 2015
dpp