icon

Maminky, co pracujete při rodičovské, jaké máte prosím úvazky? Plný, částečný nebo jen DPČ či DPP? Díky.

avatar
4. zář 2015
avatar

Částečný (0,3).

4. zář 2015
avatar
4. zář 2015
avatar

částečný 0,2

4. zář 2015
avatar

poloviční

4. zář 2015
avatar

OSVČ (na jinou činnost než mám smlouvu u zaměstn.)

4. zář 2015
avatar

Ja mela dohodu

4. zář 2015
avatar

dpp

4. zář 2015
avatar

Takže mužu při pobírání rodicaku pracovat třeba na částečný úvazek? U jiného zaměstnavatele než nastoupim po ukončení RD? Díky za odpovědi, holky!

4. zář 2015
avatar

Kdyz to bude u jineho zamestnavatele tak muzes i na plny uvazek, kamaradka tak dela, jeji zamestnavatel ji rekl at po materske nechodi a zustane doma na rodicovske, tak dela jinde a_doma je tatinek

4. zář 2015