icon

Prosím,máte některá řetízek s iniciály svých dětí? Pokud ano ,tak kde jste kupovali? Nechci žádný Aliexpress , chtěla bych zlato možná stříbro. Na internetu jsem se dívala,ale radši bych koupila někde na doporučení od vás....

avatar

S dovolením se 📌

22. kvě 2020
avatar
22. kvě 2020
avatar

Taky se háčkuju..

22. kvě 2020
avatar
22. kvě 2020
avatar

Nosim zlate privesky na retizku ve tvaru srdce a v kazdym je pismeno.

22. kvě 2020
avatar
22. kvě 2020
avatar

Já mám takový
Růžové zlato, vygravírovaný přesný otisk dceřiné nožičky když jí byl přesně měsíc no a z druhé strany jméno a narození.

22. kvě 2020
avatar
roko666
autor

@zzzzuuuuzzzziiii
@mona19841 a nevíte kde jste objednávali?

22. kvě 2020
avatar

@roko666 jasně že vím😉
Otiskáček.cz
Jen nevim jakou máte přestavu o ceně,ale neni to uplné levné.
Ale dělaji i do stříbra.

22. kvě 2020
avatar

@roko666 na zivo je to jeste hezci,jsou tam videt presne detaily otisku

22. kvě 2020
avatar
roko666
autor

@mona19841 spíš se mě jedná o kvalitu než o cenu,ale tak do 3000,-vic asi ne ... Představu úplně nemám,ale mám dvě děti,tak bych je chtěla obě

22. kvě 2020
avatar

@roko666 to co mam ja stalo 7tis.

22. kvě 2020
avatar
roko666
autor

@mona19841 aha😁ale zas je to kvalita..no ještě to zvazim,ale i tak jsem chtěla max3000

22. kvě 2020
avatar
roko666
autor

@mona19841 ale určitě dekuju

22. kvě 2020
avatar

@roko666 ono kdyz chces samotny privesek tak je to levnejsi,ja jsem chtela aby to bylo pevne pridelane takze jsem si k tomu musela doplatit i retizek.
Za malo😉

22. kvě 2020
avatar

Silvername.cz

22. kvě 2020
avatar

Normalne ve zlatnictvi... 3 privesky cca 3000

22. kvě 2020