Prosím,máte některá řetízek s iniciály svých dětí? Pokud ano ,tak kde jste kupovali? Nechci žádný Aliexpress , chtěla bych zlato možná stříbro. Na internetu jsem se dívala,ale radši bych koupila někde na doporučení od vás....
22. kvě 2020
Taky se háčkuju..
22. kvě 2020
22. kvě 2020
Nosim zlate privesky na retizku ve tvaru srdce a v kazdym je pismeno.
22. kvě 2020
22. kvě 2020
Já mám takový
Růžové zlato, vygravírovaný přesný otisk dceřiné nožičky když jí byl přesně měsíc no a z druhé strany jméno a narození.
22. kvě 2020
roko666
autor@zzzzuuuuzzzziiii
@mona19841 a nevíte kde jste objednávali?
22. kvě 2020
Silvername.cz
22. kvě 2020
Normalne ve zlatnictvi... 3 privesky cca 3000
22. kvě 2020


S dovolením se 📌