icon
1 / 1
avatar
4. bře 2017
avatar
4. bře 2017
avatar

Když jsem tu fotku už před časem viděla v novinách, taky jsem si poplakala.... Je to naprosto vystihující! Taky se mi vrátily všechny vzpomínky, bolest, prázdnota, osamocení (protože kdo to neprožije, tak netuší a vlastně se nic neděje - hlavně, že já jsem v pořádku, že?). Přes to všechno - tahle socha je prostě nádherná, právě proto, že je pravdivá... ☹

4. bře 2017
avatar

😇

4. bře 2017
avatar
rollova
autor

Tak moc pravdivá 😢 a krásná, zároveň bolestivá..

4. bře 2017
avatar
4. bře 2017
avatar

Taky kdykoli ji vidím, vybaví se mi moji andílci. .

5. bře 2017
avatar

Můj andílek 😭

12. bře 2017
avatar
15. bře 2017
avatar
17. bře 2017
avatar

moje holčička....

30. bře 2017
avatar

Nedávno,kdy se mělo naše malé narodit, jsme navštívili podobny pomníček nenarozených děti v České Třebové u kaple panny Marie pomocne..

23. kvě 2017
avatar
rollova
autor

Je nás moc..:(..doufam,ze si andilci nekde na tom nebicku hrají a citi naši lásku

24. kvě 2017
avatar
14. lis 2020