melanny

4. bře 2017
4. bře 2017
Když jsem tu fotku už před časem viděla v novinách, taky jsem si poplakala.... Je to naprosto vystihující! Taky se mi vrátily všechny vzpomínky, bolest, prázdnota, osamocení (protože kdo to neprožije, tak netuší a vlastně se nic neděje - hlavně, že já jsem v pořádku, že?). Přes to všechno - tahle socha je prostě nádherná, právě proto, že je pravdivá... ☹
4. bře 2017
4. bře 2017
rollova
autorTak moc pravdivá 😢 a krásná, zároveň bolestivá..
4. bře 2017
4. bře 2017
Taky kdykoli ji vidím, vybaví se mi moji andílci. .
5. bře 2017
Můj andílek 😭
12. bře 2017
15. bře 2017
17. bře 2017
moje holčička....
30. bře 2017
Nedávno,kdy se mělo naše malé narodit, jsme navštívili podobny pomníček nenarozených děti v České Třebové u kaple panny Marie pomocne..
23. kvě 2017
rollova
autorJe nás moc..:(..doufam,ze si andilci nekde na tom nebicku hrají a citi naši lásku
24. kvě 2017
14. lis 2020

