#test_k2r pracka i susak uz se klepou nedockavosti, ja taky, ale trochu teda i strachy, jestli budou ubrousky opravdu fungovat.
Já v nich jedu už několik let a peru vše najednou, vůbec netřídím...a pohoda.
Holky to fakt????
tak na bílý a černý dohromady nemám koule 😀 ale dávám prostě bílý a pak všechno ostatní, ty ubrousky jsou fakt skvělý .....
jen bílé peru zvlášť aby se nezapralo a občas dám ubrousek nabílé.Jinak celkove na ubrouskách jedu několik let a super.hlavně když je něco nového a nevím zda pustí barvu.
@sarihy
@amoretspes
@koncita
@isisa a ten prasek? To je stejny jako ubrousky? Fiiiha
používám je už 5 let a max. spokojenost...
Fungují!!!! Nemíchám bílé s barevným....ale namíchám barvy jako třeba šedá, červená, černá, zelená, tyrkysová, oranžová a fakt super, dlouho jsem tomu nevěřila, až jsem zkusila😉
@sarihy jsou i jiné značky? Já právě pořád kupuji jen tady tuto, taky v akci😀
@zlataberta DM dělá, kupujeme i v Globusu...
@sarihy děkuju, mrknu..
To tady mělo být před týdnem. Koupila jsem si nové kalhotky a veškeré spodní prádlo mám teď růžové 😭😭😭
Nedávno jsem o tom dávala příspěvek. Už několik let nepoužívám nic jiného. Úžasná věc. Peru, kromě bílého, vše dohromady. A paráda. Nic není zaprane. Moc doporučuji, je to vážně pohoda. Člověk nemusí čekat několik dní než nasbira barvy 🙂
@ivakalinova tyjo taková skvělá věc a já to viděla až nedavno v reklamě, tak jsem se tady hned přihlásila do testování 🙂 A ono je to už x let 🙂
prosím vůbec se nechytám píšete že používáte, hoďte mi někdo odkaz co třeba jako přesně název 😉 děkuji

Kupujeme už více jak rok a fungují 😊