Chtěla bych ještě holčičku!!! ale jak to udělám? máte někdo nějaký zaručený tip jak na to? :o)))) díky
Bacha na to, jedni známí měli opačný "problém". Měli 2 holky, chtěli ještě kluka a mají k tomu dvojčata holky :o)
tak až někdo ten přesný tip dá,taky se o ní pokusím 😀
Já jsem si napsala o Jonášův kalendář plodnosti a tam mimo dne, kdy na to máte vletět, je i jaké to bude pohlaví 😉
myslím si, že jedinou jistotu bys měla, kdyby šlo o umělé oplodnění. Četla jsem, že někteří chlapy prostě spermie, které jsou nosiči X genu nemají a budou mít vždycky holku 🙂
mame na to doma knizku 🙂 za postovny klidne poslu a daruji 🙂
my na to šli metodami 🙂 před ovulací, podle čínského kalendáře - čekali jsme na srpen 🙂, podle stáří krve - mladší moje, podle hlavy na jih 🙂) a omezila jsem banány 🙂 noo a čekáme jí 🙂 🙂 zda to za to může .. to nevím 🙂
Já teda radit nemůžu - čekám třetího klučíka 🙂
No a jak na kluka ?
pohlavni styk, sance je 50 na 50 😉
mojim rodičům se podařila holka až na pátý pokus.......viz já 😀 a nedali si pokoj a pokračovali na šesté dítě a měli štěstí další holku,takže první 4 nejstarší jsou kluci a pak sem přišla nakonec já se sestrou 😀
vědět přesný den ovulace, tak naplánovat sexík dva dny před ovu a pak nic. Měla by to být pak to holčička.