icon

Nejsem rada poslem spatnych zprav, ale mam vam neco vyridit. @kajovaevicka by rada vzkazala, ze ji mrzi, co se deje a ze kdo bude chtit, urcite na ni narazi na Modre Strese, protoze planuje dal zvelebovat domek i zahradu a bude se realizovat tam. Howgh 🙂

avatar

Cože? Uz i Evka??

31. bře 2015
avatar

Já už jí psala IP, ale nevím, jestli k tomu má přístup ☹

31. bře 2015
avatar

@leni_tom nema.. Zkus na fb 😉

31. bře 2015
avatar

@dandelion Napsala jsem jí teď na střeše. A na Fm si jí jdu jako najít, nehodlám přijít o kajovyholky 😉 Díky.

31. bře 2015
avatar

Evicku neeeeee. Jeste, ze ji mam na strese 🙂

31. bře 2015
avatar

No to snad ne!!! Já chci Evičku zpátky!!!!

31. bře 2015
avatar

Co se stalo s Evcou, ze uz tu nema profil?😲

31. bře 2015
avatar

jo presne... Eva je jedna z tech kvuli kterym jsem napsala KZ

31. bře 2015
avatar

@minonnka odesla...nebo mozna byla odejita, nevim presne, co probehlo. Jen pozadala o predani vzkazu.

31. bře 2015
avatar

@sammaelka jeste rano jsem tu cetla jeji KZ a tak me to ted prekvapilo, ze uz tu neni, kdyz jsem cetla tvoji KZ...

31. bře 2015
avatar

jak tu sem ty cerny ovecky vzkazujou, kde je clovek zastihne a ze je to mrzi...no, to si mely rozmyslet driv, nez zacaly s tema honama na lidi

31. bře 2015
avatar

O co zas slo proboha ??

31. bře 2015
avatar

Už vím..

31. bře 2015
avatar

Bude mi chybět ☹

31. bře 2015
avatar

Tak Já se nechytám vubec

1. dub 2015
avatar

@audi1986
Tak to jsme dvě vůbec nemám šajnu

1. dub 2015
avatar

@ivaflo Mělas pocit, že zrovna Evka tu do někoho šila? Já teda ne.

1. dub 2015
avatar

@leni_tom no byla taky obcas urypana. Po aferach tu dycky psala kousavy KZ, kde se vsechny chvastaly a placaly si po ramenech. Uplne zbytecny...

1. dub 2015