Nejsem rada poslem spatnych zprav, ale mam vam neco vyridit. @kajovaevicka by rada vzkazala, ze ji mrzi, co se deje a ze kdo bude chtit, urcite na ni narazi na Modre Strese, protoze planuje dal zvelebovat domek i zahradu a bude se realizovat tam. Howgh 🙂
Já už jí psala IP, ale nevím, jestli k tomu má přístup ☹
31. bře 2015
Evicku neeeeee. Jeste, ze ji mam na strese 🙂
31. bře 2015
No to snad ne!!! Já chci Evičku zpátky!!!!
31. bře 2015
Co se stalo s Evcou, ze uz tu nema profil?😲
31. bře 2015
jo presne... Eva je jedna z tech kvuli kterym jsem napsala KZ
31. bře 2015
jak tu sem ty cerny ovecky vzkazujou, kde je clovek zastihne a ze je to mrzi...no, to si mely rozmyslet driv, nez zacaly s tema honama na lidi
31. bře 2015
O co zas slo proboha ??
31. bře 2015
Už vím..
31. bře 2015
Bude mi chybět ☹
31. bře 2015
Tak Já se nechytám vubec
1. dub 2015
Cože? Uz i Evka??