Ahoj, je teplota pres 38 po odectu normalni pro rust zoubku? Kamaradky desetimesicni holcicce mozna rostou, ale mne prijde tak vysoka teplota na zuby moc..? Diky!
U zoubků je běžně 38
15. črc 2016
38 je normální k růstu zoubků.
15. črc 2016
K zubům by neměla přesáhnout 38,5 mi bylo řečeno.
15. črc 2016
Malej mel k zubum pravidelne 39,5
15. črc 2016
Nas malej co zub,to skoro 40 treba i deset dni :(
15. črc 2016
sasanka033
autor@zottka1 eeeer:(
15. črc 2016
Pokud trva 3 dny, je velmi vhodne jit k mudr at udela CRP, ale jinak to muze bytk zubum
15. črc 2016
syn mel k zubum taky kolem 39 horeček.... a vzdy i nejakou tu chorubku na dva az tři dny. takze je to klidne k zubum, imunita se s nizuje
15. črc 2016
Honzik to tak mel s kazdym zubem, klidne i ke 39...
15. črc 2016
Myslim, ze. Klidne. Nektere deti mivaji i o stupen vic a nic krom tech zoubku se nezjiszi.