icon

Ahoj, je teplota pres 38 po odectu normalni pro rust zoubku? Kamaradky desetimesicni holcicce mozna rostou, ale mne prijde tak vysoka teplota na zuby moc..? Diky!

avatar

Myslim, ze. Klidne. Nektere deti mivaji i o stupen vic a nic krom tech zoubku se nezjiszi.

15. črc 2016
avatar

U zoubků je běžně 38

15. črc 2016
avatar

38 je normální k růstu zoubků.

15. črc 2016
avatar

K zubům by neměla přesáhnout 38,5 mi bylo řečeno.

15. črc 2016
avatar

Malej mel k zubum pravidelne 39,5

15. črc 2016
avatar

Nas malej co zub,to skoro 40 treba i deset dni :(

15. črc 2016
avatar

@zottka1 eeeer:(

15. črc 2016
avatar

Pokud trva 3 dny, je velmi vhodne jit k mudr at udela CRP, ale jinak to muze bytk zubum

15. črc 2016
avatar

syn mel k zubum taky kolem 39 horeček.... a vzdy i nejakou tu chorubku na dva az tři dny. takze je to klidne k zubum, imunita se s nizuje

15. črc 2016
avatar

Honzik to tak mel s kazdym zubem, klidne i ke 39...

15. črc 2016