Nám taky nedávno jedna takto seděla a za pár dní u nás na parapetě i snídala 😀
24. črc 2016
Ja si ji kdyztak od tebe pujcim, myslim ze Cookiemu by to prospelo 😀
24. črc 2016
sasanka033
autor@morgan81 byla tam asi dve hodiny.. Chodila pres celej parapet od loznice po mikyho pokojicek, koukala na nas, na sofinku dokonce delala legracni ksichty🙂 bylo mi lito, kdyz jsem zjistila, ze uz tam neni🙂
24. črc 2016



Nemá řemínky na nohách? Jestli neuletěla nějakýmu sokolníkovi 😀 Jo a je to poštolka. Asi máte doma nové zviřátko