Ma nekdo zkušenost s malibu c? Hodne o nem premyslim 😇
Ano ,dělá mi ho kadeřnice a doma mám sadu.
9. lis 2022
Ano, používala jsem, když jsem byla blond. Za mě super 🙂.
9. lis 2022
zalezi co mas presne na mysli,zkus se mrknout na fb do skupiny curly girl metoda,tam se malibu C resi hodne
9. lis 2022
Malibu C mi aplikuje kadeřnice, ty vlasy jsou tezkej luxus. Sama doma bych do toho úplně nešla.
9. lis 2022
sayast
autorDekuji holky. Nasla jsem si u nas kadernici co ho dela. Chtela bych vlasy vycistit. Nevim co mam pak cekat. Stáhne mi to taky barvu?
9. lis 2022
@foxy86
doma to ani nejde
9. lis 2022
mám ho už 14 dní doma, ale ještě jsme nezkusila, sada na čištění vlasů od Marteena.