Pojistovna ministerstva vnitra a bonus na vitaminy:
Muzu vse nakoupit pri jedne objednavce? Nebo musim na kazdou osobu zvlast? Loni jsem nesla vse na jedne na pobocku, ale ted nevim, kdyz se muze podavat jen pres e-komunikaci.
Take me prekvapilo, ze letos se to nevztahuje na preventan, laktobacily atd, to jsem zrovna loni brala 😅
A teda koukám, že to mají letos hooodně omezené 🤷♀️
To mě zajímá, ja to do teď podávala na pobočce za celou rodinu.. a ještě mám i poukaz z práce 🤔
Musíš pro každou osobu zvlášť, je to na palici.Letos jsem teda hodně nespokojená, protože výběr proplácených vitamínů hodně omezili
A proplatí mi takový ty Martanky nebo něco na ten způsob?nevíte někdo?vždycky jsem to brala dětem pod stromeček 😁
@kitinka10 Akceptujeme:
multivitamíny (multivitamín = takový přípravek, kde je více než 5 vitamínů/minerálů, pokud není výslovně uvedeno, že jde o multivitamín)
vitamín C - samostatný přípravek nebo v kombinaci se zinkem nebo selenem
vitamín D (rybí tuk, omega-3) - samostatný přípravek nebo v kombinaci s vitamínem K2
selen - samostatný přípravek nebo v kombinaci se zinkem nebo v kombinaci s vitamínem C
zinek - samostatný přípravek nebo v kombinaci se selenem nebo v kombinaci s vitamínem C
Neakceptujeme:
vitamíny A, E, B2, B6 a B12, kyselina listová (B9) jako samostatné přípravky
minerální látky - železo, hořčík (magnézium), vápník (kalcium) jako samostatné přípravky
prebiotika a probiotika
Wobenzym, Hlívu ústřičnou, Echinaceu, Ženšen, Colostrum, Preventan
speciální multivitaminy pro těhotné a kojící
potraviny a nápoje, které jsou přirozeným zdrojem vitamínů a minerálů (např. ovoce, zelenina)
čaje, bylinné směsi, přípravky z hub apod.
potraviny, nápoje, cukrovinky nebo výživy s příměsí vitamínů a minerálů
vitamíny užívané z terapeutických důvodů, např. injekce B12, B6, vitamínu C
tkáňové soli, koupelové soli
homeopatické přípravky (např. Oscillococcinum)
bylinné, esenciální, éterické oleje
kosmetické přípravky, přípravky pro vnější užití (i s podílem vitamínů, minerálů apod.),
přípravky neurčené pro podporu imunity (na močové cesty, na vlasy a nehty, kloubní výživy apod.)
přípravky neurčené pro lidi (veterinární přípravky)
Uprimne jsem v šoku jak moc to omezili. To hrozne snizuje vyber a jsem ted rada, ze na dceru jsem vyuzila letni sezonni akci, tam to je i na 500. Tohle me stve 😕
Pro kazdou zvlášť je teda na palici, myslela jsem ze objednam pres net a to se mi teda nevyplati 🥴
Mně před pár dny na pobočce tvrdili, že pokud je to v rámci rodiny (rodiče a děti), tak není třeba zvlášť..
Nene,na jeden doklad muzou byt vitaminy pro vice lidi, tak mi to tvrdi po porade emailem. A pozor,jde si zadat jen elektronicky a musite si nejdriv vygenerovat cislo pro tu sezonni akci!
A jeste se holky zeptam, mne dala prihlasovaci udaje pani na pobocce, jde to i jinak? Aby tam manzel nemusel?
📌 Přemýšlím nad tím samým. Počítám, že nahraju u všech stejnou fakturu, ať si to preberou 😁 Loni to tak bylo na pobočce taky...