Zitra mel mit prostřední oslavu narozenin a vypada to, ze kluci chytli sedmou nemoc 😭. Myslite ze se da dort kdyztak zamrazit a bude dobrej? Krem by mel byt lipankovy s ovocem 😕
sayast
autorHodna, děkuji 🥰
5. srp 2022
Úplně v pohodě,my i co nám třeba zbyde dort dám do mrazáku a jak se někdy hodí vytáhnout, chuťově je stejný,vždy dám do krabičky,ať nechytí pachy z mrazáku 😁
6. srp 2022
To mě mrzí ❤️
Dort bych určitě zamrazila. Jaký bude zvenku? Zeptala bych se kamarádky cukrářky, jestli by něco doporučila před zmrazením.