Ahoj, syn 3 roky musí na vytrhnuti nosních mandlí a ještě na propichnuti uši, že má někde ve stredousi tekutinu, byli na tom vaše děti, jak to probíhá, mám hroznej strach o něj a nejradši bych se na to vyprdla 😢 ale zase nechci nic podcenit, děkuji za zkušenosti a uklidnění 😊
Syn na tom byl taky..zakroknfopadl v pohode a od te doby krasne slysi..on sel hlavne kvuli tomu, ze neslysel a mel casto rymy a ta voda ve stredousi..
A my jsme tenhle stav zvládli za pomoci homeo, inhalační a spreje do nosu.
Syn šel ve 2 letech,operace v pohodě,přes noc v nemocnici a další den jsme šli domů. Měl co 14 dní atb na zánět uší a od té doby máme klid
Buďte v klidu, máme dobré zkušeností!
Věřila bych lékařům, neboj to zas bude dobre ❤️
Eliska byla taky , je to rychlovka druhej den sla domu, nic to fakt neni...Hlavne od te doby snad nemela zelenou rymu, nehuhla, a dycha se ji suprove
Dcera byla loni v červenci a proběhlo to dobře. Domů jsme šli ještě ten den odpoledne. Ničeho se neboj 😉
Tekutinu v stredosusi jsme vyřešili nafukování speciálního balónků nosem, tím podtlakem se vytlaci, ale dceři bylo 7 v té době, 3lete to asi ještě nedokáže.
Také jsem byla se synem, vše v pořádku a stav je i dost lepší, jsem rada, ze jsme byli!
Dceři když vydávali mandle v jakože ji pichli uši a odsali hnis který se tvoril za bubinkem.
Moc všem děkuji 😊
Malý byl v srpnu.to stejně.nakonec usi nepichali.mel v uchu vysoký tlak/nebo nízký?no to je jedno.po trhání mandlí tam byl přes noc a na druhý den šel domů.byl s ním manžel.mel 3r a 9mesicu.prvni dva dny byl velice vyslably,ale jak přišel domů šlo vše ok.tyden musel být doma.zadna školka.potom mohl do školky.nechala jsem ho pro klid duše další týden doma.a musím říct že od té doby není nemocný.je klid.