Dobrý den chtěla jsem se zeptat spala jsem s přítelem v den ovulace takže 15.4. a dva dny po tom až do teď mě bolí v podbříšku a bolest jde směrem nahoru na levou stranu jenže jsem 28.4. Dostala menstruaci sice slabší a trvala jen 4 dny test jsem si dělala dnes 3.5 a vyšel negativní myslíte že je to ještě moc brzo aby se mi tam něco ukázalo? S přítelem by jsme si miminko moc přáli děkuji za odpovědi a rady
Menstruace proběhla, test je negativní. Těhotná nejsi. Hodně štěstí příště.
3. kvě 2021
Nějak se nam to tu zelená lidma se založeným profilem teď a blbými dotazy 🤷♀️ ideálně založení účtu
3. kvě 2021
Nechci být zlá... Ale v posledních dnech je tu spousta takových příspěvků... Většinou troll. Nový profil...
3. kvě 2021
S největší pravděpodobností těhotná nebudete.