Maminky kdo používáte mléko Babylove? Jak vám ho děti snáší? Je dobré? Nebo střední? Moc by mě to zajímalo
Dáváme ho dcerce a snáší ho perfektně narozdíl od Nutrilonu. 🙂
Tak za nás je super... Z porodnice jsme odcházeli s Nutrilonem na dokrm... Když po třech měsících MM úplně zmizelo a já řešila ,které UM dál...zkusila jsem Babylove Bio...malá přechod zvládla v pohodě,žádný problém nebyl.. Teď už jsme jen na Babylove nebio..a taky fajn. Ale každé dítě je jiné... a sedí mu jiné UM..🙂
My ho dáváme dceři na střídačku od 6 . měsíce a naprosto v pohodě 😉 Mohu jen doporučit
Kéž by mě kluci přestali i zvracet, teď jsem jednomu koupila Bebu A.R a zvrací stejně, druhý má Sunar+ Nutriton, zvrací stejně..... Tak zkusíme změnu
Takecjsme na nej presli a super 👍
Ženy cena?
@bllanka jaká je cena mléka?
@simulinecka1 my ted pijem 3 a ta 139,-
Bio myslím 179,- a nebio 139,-
Ja zrovna omylem koupila to obyc. misto Bio a mala se mi po nem oprudila a vubec nekaka☹☹ Takze za me jen babylove bio
@ladylass
@jerry009
@jindrichv
@bllanka a které dáváte? Bio, nebo?
@simulinecka1 ze zacatku mliko c.1,2 jsme davali bio a ted obyc....a u maleho to nemelo zadny vliv.. 😉
Ja dávám obyc za 139 jinak bio ke za 179 jinak to střídám i s mlékem bebivita to stojí v cechach 179. Ja ale jezdim většinou s kamarádkou do Německa a kupuju to mléko tam vychazi cca na 3,55-3,95€ takze mezi 85-110kc
My jsme měli prvně to Hami a potom jsme přešli na babylove..Malá byla po něm spokojená,žádne prdíky nic..Spinkala po něm krásně celou noc,ale my jsem dávali až byla větší. 🙂
@simulinecka1 jj, bio
Dával někdo ve 2 měsících
@simulinecka1 Bio ☺ Naprostá spokojenost.
obě dvě děti na tom vyrostli, malá tedy vyrůstá a v pohodě, neměli zácpy ani koliky