Ses dobra..kloboucek dolu..
26. kvě 2020
Krása.
26. kvě 2020
Smekam! Parada. Hodis prosim tipy na cviceni?Nebo to mas od te pani neco primo na miru?
26. kvě 2020
Super
26. kvě 2020
Krasa! Ja taky zacla, ale jenom jidlem, ted uz bych potrebovala cvicit 🙂
26. kvě 2020
Super, a od koho mate sestaveny jidelnicek?
26. kvě 2020
Jsi Šikula fakt, klobouk dolu...já nejsem schopna zhubnout ani 5kg lenoch ze mě 🤣🤣🤣
26. kvě 2020
Jsi fakt sikula!!!

26. kvě 2020
Úžasné 😲😍 Mám taky 98 kg a musím začít se sebou něco dělat konečně. Můžu se zeptat od koho máte sestavený jídelníček ? Děkuji
26. kvě 2020
Myslim, ze na sebe muzes byt pysna! Super promena!
26. kvě 2020
Krásná práce, všechno jde když se chce 💪
26. kvě 2020
Jsi úžasná. Mas nejake tipy, co opravdu drzet, aby to takhle krasne fungovalo? Samozřejmě vím, ze to kazda budeme mut trochu jinak.
26. kvě 2020
Jste dobrá!
27. kvě 2020






Krásná práce 👌👍