icon

Hlavně se z toho neposrat! Nic není nemožné a vše se dá zvládnout i bez těch chlapů! Už to bude skoro půl roku co jsem na vše sama a zatím zažívám to nejkrásnější, co mi život nabízí! ❤️😍

1
avatar

Máš můj velký obdiv 👏🙂

16. bře 2019
avatar

Aspoň ti do toho nikdo nekecá 😉👍

16. bře 2019
avatar

@lenice31 souhlasím! ❤️❤️

16. bře 2019
avatar

@ajronka děkuji ❤️

16. bře 2019
avatar

🍀🍀🍀

16. bře 2019
avatar

to jsi na tom stejně jak já, taky jsem zustala sama se třemi dětmi, ale to už je 5 let zpátky, když se mi narodila nejmladší dcera 🙂 přeji ti hlavně pevné nervy, občas je to záhul, ale on se určitě objeví pak někdo lepší, kdo ti bude oporou 😉

16. bře 2019
avatar

Já tedy taky obdivuji😍🙂

16. bře 2019
avatar

@karolinka252 ❤️❤️❤️

16. bře 2019
avatar

@veruvojtkova děkuji ❤️

16. bře 2019
avatar

@beruska125 děkuji, není co obdivovat ❤️❤️

16. bře 2019
avatar

Wow mas muj obdiv, ja k tomuto mroki sbiram porad odvahu a to mam jen jedno ditko

16. bře 2019
avatar

@pestas Já to samé. Asi jsme k tomu jeste nedozraly. Až tomu tak bude, tak se proste sbalime a pujdeme...

16. bře 2019
avatar

A jak vypadají prcci spokojeně 👍😍

16. bře 2019
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar

@rexinka Nebo vás pak bude mrzet, že jste to neuděly už dávno ☹ Kde už jste mohly teď být..
Tím nechci nějak rejpat. Neznám vaši situaci a je mi jasný, že to neni jednoduchý. Samy musíte vědět, co dělat.. 🙄
@pestas

16. bře 2019
avatar

@mischalinka ver ze kdybych mela kam jit a jak vyresit vysokou hypo na barak a dalsi veci, jako jak vodit a vyzvedavat Katu do a ze skolky mdyz pracuju 40 km daleko a proste tohle je bez sance atd. tak uz to udelam

16. bře 2019
avatar

@pestas To je samozřejmě na Tobě, jestli se rozhodneš bojovat a něco s tím dělat, i když to bude těžké.. Samo to nepřijde ☹
Přeju hodně sil, ať jsi zase šťastná 🍀

16. bře 2019
avatar

to teda obdivuju... já byla týden doma sama s 3letou a 10m a byla jsem zralá do blázince, no nemůže to být jednoduché... a starší děti jsou hodné? Pomáhají?

17. bře 2019
avatar

Smekám až k zemi. Kloboucek... fakt. 👍👏

17. bře 2019
avatar

❤️❤️❤️ Děkuji holky

17. bře 2019