Aspoň ti do toho nikdo nekecá 😉👍
@lenice31 souhlasím! ❤️❤️
@ajronka děkuji ❤️
🍀🍀🍀
to jsi na tom stejně jak já, taky jsem zustala sama se třemi dětmi, ale to už je 5 let zpátky, když se mi narodila nejmladší dcera 🙂 přeji ti hlavně pevné nervy, občas je to záhul, ale on se určitě objeví pak někdo lepší, kdo ti bude oporou 😉
Já tedy taky obdivuji😍🙂
@karolinka252 ❤️❤️❤️
@veruvojtkova děkuji ❤️
@beruska125 děkuji, není co obdivovat ❤️❤️
Wow mas muj obdiv, ja k tomuto mroki sbiram porad odvahu a to mam jen jedno ditko
A jak vypadají prcci spokojeně 👍😍
@mischalinka ver ze kdybych mela kam jit a jak vyresit vysokou hypo na barak a dalsi veci, jako jak vodit a vyzvedavat Katu do a ze skolky mdyz pracuju 40 km daleko a proste tohle je bez sance atd. tak uz to udelam
@pestas To je samozřejmě na Tobě, jestli se rozhodneš bojovat a něco s tím dělat, i když to bude těžké.. Samo to nepřijde ☹
Přeju hodně sil, ať jsi zase šťastná 🍀
to teda obdivuju... já byla týden doma sama s 3letou a 10m a byla jsem zralá do blázince, no nemůže to být jednoduché... a starší děti jsou hodné? Pomáhají?
Smekám až k zemi. Kloboucek... fakt. 👍👏
❤️❤️❤️ Děkuji holky


Máš můj velký obdiv 👏🙂