Dalo se s tím počítat
Ani mě ne, dalo se to čekat
Už jsem to psala jinde. Je to jedině dobře. Babišovi se podařilo prošustrovat takovejch peněz v době ekonomickýho růstu, že teď už by to bylo fakt úplně padlé na hlavu, kdyby to nepřehodnotili.
No bodejt, vlada si bude potrebovat zase na Vanoce zvysit platy aspon o 10%... kde by na to jinak vzali
@sudylichozrout co je jedine dobre? Delat rozdil mezi ditetem narozenym 31.12.2019 a mezi ditetem narozenyn 1.1.2020?
Mám dvě děti. Porodný nic, doplacení nevybranýho rodičáku nic, zvýšení rodičáku nic, otcovská dovolená taky pozdě. Já jsem to trefila dycky o kousek 😒
@coudy2014 Ano, třeba proto, že pokud by se ten rozdíl nedělal, byla by to další x stovek milionů velká sekera do rozpočtu, který je v deficitu. A ne málo. V době nejvyššího ekonomického růstu, který naše republika pamatuje.
Matky s dětma jsou přesně ta skupina, kde je třeba šetřit. Protože za 7 500 měsíčně si přece každá pískáme!
@sudylichozrout To je taky bomba schodkový rozpočet v době růstu. to o něčem svědčí!
@vevero13 Přesně tak... o naprostém diletantství a snaze si koupit voliče. Bohužel na to lidé stále slyší a volí ty diletanty znovu a znovu.
@fifina86 ja k tomu měla DPP, kde jsem byla svou paní, ale třeba teď syn začíná smrkat, loni bych si ho nechala doma, ať se to nerozjede, dneska to jetak, že zitra jde do školky, jelikož paragraf na začínající rýmu nedostanu atd...
Nedávno špatně spal, měl noční můry a spal cca 3h a taky vstával ráno, 5.20, abych ho pak odvedla do školky, to mi ho bylo fakt líto :((
Je to škoda, no ....
a já měla 4letou variantu - 9měsíců 7600kč a pak jen 3800kč a byla jsem ráda, že můžu být s dcerou doma
Boze, jedina skvela zprava by byla, kdyby tuto pani odstrelili na Mars. Bohuzel
Tak ja zase budu za cernou ovci, ale oproti zahranici si my muzeme jeste hodne piskat, tam po par tydnech supajdi do prace a o tom, byt s prckem dva-tri roky doma, si muzou nechat jen zdat....Ovsem to, ze u nas neni ty deti poradne kam dat, je vec jina no....

Také jsem na to koukala😡