Poradte co je lepsi?
Fotokniha/ fotoábum / fotoalbum s lepenyma fotkama?
Dekuji
Mám radši fotoalbum s lepenými fotkami, můžu tam dopisovat vzkazy, dají se tam vlepit i vstupenky, domalovat obrázky.. Přijde mi to autentičtější než fotokniha.
Fotokniha 🙂
Píšu do ní rovnou před vytisknutím i citáty, vzkazy, hlášky, popisky.. Naskenovávám obrázky, vstupenky, diplomy..
Vyhovuje mi hlavně možnost úpravy fotek při tvoření..
@mischalinka s jakymi jste spokojena?
👀
CEWE fotokniha na fotopapíru, je drahá, ale vypadá naprosto luxusně, nechávám dělat každý rok z dovolených.
Cewe fotomniha … psát můžeš taky vzkazy poznámky, popisky … me se hrozně líbí ze mužů střídat formáty, velikost … i mimo nějaký formát … akorát to musíš udělat tak abys měla celou fotoknihu… u albumu musíš dělat postupně
Fotokniha.