Co varit zitra
Spenat..?
25. bře 2019
Čočka na kyselo ;)
25. bře 2019
Já budu dělat segedín
25. bře 2019
Já se s dovolením pripichnu, pac nemám ani nejmenší nápad co bych měla uvařit 😁
25. bře 2019
Halusky s bryndzou a slaninou, hraskovy krem a plnene tortily nejakym salatkem. Ovsem co z toho se me pri tehu nevolnostech podari uvarit je ve hvezdach 😂
25. bře 2019
Já zítra vařím holandské řízky a br.kaši
25. bře 2019
Kuře ala kachna a LCHF knedlík.
25. bře 2019
Treska na zelenině, polentova kaše.
26. bře 2019
my máme kuře na paprice s těstovinama, pórkovou polívku od včera
26. bře 2019
Kvetakovy krém, palačinky s povidly a upeču štrúdl
26. bře 2019
Rajda s těstovinami
26. bře 2019
Zítra dělám lasagne 🙂