icon

Co varit zitra

avatar

Zítra dělám lasagne 🙂

25. bře 2019
avatar

Spenat..?

25. bře 2019
avatar

Čočka na kyselo ;)

25. bře 2019
avatar

Já budu dělat segedín

25. bře 2019
avatar

Já se s dovolením pripichnu, pac nemám ani nejmenší nápad co bych měla uvařit 😁

25. bře 2019
avatar

Halusky s bryndzou a slaninou, hraskovy krem a plnene tortily nejakym salatkem. Ovsem co z toho se me pri tehu nevolnostech podari uvarit je ve hvezdach 😂

25. bře 2019
avatar

Já zítra vařím holandské řízky a br.kaši

25. bře 2019
avatar

Kuře ala kachna a LCHF knedlík.

25. bře 2019
avatar

Treska na zelenině, polentova kaše.

26. bře 2019
avatar

my máme kuře na paprice s těstovinama, pórkovou polívku od včera

26. bře 2019
avatar

Kvetakovy krém, palačinky s povidly a upeču štrúdl

26. bře 2019
avatar

Rajda s těstovinami

26. bře 2019