Moje matka: “Já vůbec nevím, co si na tu svatbu vzít na sebe. V čem půjdeš ty?”
Zajímavá otázka, s ohledem na to, že se jedná o moji svatbu 🤦♀️
pobavila

Tak matka dvou větších děti si nemusí brát nutně dlouhý bílý šaty žeo 🤔 Já bych se asi taky zeptala 😁
Teď jsem se zasmála

Gratuluju, to jsi ho rychla klofla 😂😁😘
@joygiorgo co to meleš?
😅😅😅😅
dost dobrý, pobavilo, řekla bych, že jdu v džínách...
Stalo se mi to samé s tchýní, když jsme vybírali oblek pro ženicha 😂
@artemis3 tak tam to ale má smysl ta otázka, abyste k sobě ladili... přijde mi to v tvém případě naopak zcela na místě...
@koncita tak to nemusí ani bezdětná dvacítka, že? A kdyby se zeptala, jestli budu mít bílé šaty nebo jaký je dress code tak mi na tom nic divného taky nepřijde.
@kackakastanka u mě se jiná barva než bílá nepředpokládala, to bylo jasné už dávno a tudíž bylo i jedno jestli bude oblek tmavě šedý nebo světle šedý. Měli jsme tradiční svatbu v kostele. A detaily střihu šatů bych ji před ženichem neříkala, aby nepřišel o překvapení. Spíš jak byla zvyklá, že chodíme jako hosté, tak zapomněla, že jsem nevěsta. Ze srandy jsem ji tehdy odpověděla, že budu mít modré.
Jako vtipek dobry, pobavilo, ale jinak tomu dost rozumim. Mohla se ptat na barvu, styl...ted je tolik spolecensky akceptovatelnych moznosti mimo hlavni proud..nehlede na to ze dost nevest treba ladi svatbu tematicky (prvni republika, gotika, atd), ja se taky ptam po pozvani na svatbu na styl a dresscode nevesty
To mi připomnělo naši svatbu. Manžel mě chtěl vidět teprve, až budu vcházet do kaple. Jenže jsme museli pár minut předem mluvit s reverendem, kde nám v krátkosti vysvětloval, jak proběhne obřad. Takže měl manžel zavázané oči. A reverend utrousil vtipnou poznámku, aby vystrašil manžela: “ooo, jaké krásné červené šaty 💃🏻” 🤣🤣🤣 samozřejmě byly mé šaty bílé 😃 ale jako vtip dobrý ✌️


😀😀😀😀