Syn nás s manželem oslovuje buď "maminka" a "tatínka" nebo "tatínek" a "maminek" 🙂
Náš syn říká to je maminkovo a babickovo lžíce na polévku např 😂
1. led 2020
Syn taky maminkovo 😍
1. led 2020
Všude stejný.... Prý z toho vyrostou, tak čekáme 😁
1. led 2020
Dcera má zese oblíbenou koncovku -ovi: tatínkovi (vyslovuje tedy tatínkui) a používá ji všude. Takže i maminkui 😍
1. led 2020
Syn to taky tak měl 🙂