icon
avatar
svetlanalana
Zpráva byla změněna    19. dub 2019    

Udělám si ranní kávu, během vteřiny mi malý do něj hodí plastelínu a říká: "Awesome!", no jo, awesome 😅

avatar

😂😂😂

19. dub 2019
avatar

@jitulien 😀 deti jsou super

19. dub 2019
avatar

Já v ní tuhle měla kytku 😀

19. dub 2019
avatar
19. dub 2019
avatar

@apokalismus je to mile

19. dub 2019
avatar

Já ráno čokoládovou sušenku 😂😂

19. dub 2019
avatar

@anna0306 haha, tak Vám to vlastně vylepšila ;)

19. dub 2019
avatar

Brácha takhle hodil mamce do kafe mobil 😂

19. dub 2019
avatar

@maudd uff, tak to už žádná sranda. To bych se asi rozplakala 🙂

20. dub 2019
avatar

@svetlanalana ono to bylo navíc v roce 98,to mobily teprve začínaly... Takže ceny astronomický. Ale přežil to (brácha i telefon) 😅

20. dub 2019
avatar
20. dub 2019