Udělám si ranní kávu, během vteřiny mi malý do něj hodí plastelínu a říká: "Awesome!", no jo, awesome 😅
svetlanalana
autor@jitulien 😀 deti jsou super
19. dub 2019
Já v ní tuhle měla kytku 😀
19. dub 2019
19. dub 2019
svetlanalana
autor@apokalismus je to mile
19. dub 2019
Já ráno čokoládovou sušenku 😂😂
19. dub 2019
svetlanalana
autor@anna0306 haha, tak Vám to vlastně vylepšila ;)
19. dub 2019
Brácha takhle hodil mamce do kafe mobil 😂
19. dub 2019
svetlanalana
autor@maudd uff, tak to už žádná sranda. To bych se asi rozplakala 🙂
20. dub 2019
@svetlanalana ono to bylo navíc v roce 98,to mobily teprve začínaly... Takže ceny astronomický. Ale přežil to (brácha i telefon) 😅
20. dub 2019
svetlanalana
autor@maudd 😅
20. dub 2019
😂😂😂