Holky,potřebuji odstříkat mléko na 1 kojení pro 9 týdenní holčičku.Nevíte,jaké množství bude potřeba?
No to těžko odhadovat muže to být 60 nebo klidně 120 i víc...ono každý kojení má jiný hlad. Asi bych pro jistotu odstříkala více a dala po menších dávkách aby bylo možné přihřát klidně 3x po 60ml 😉
15. srp 2019
Moje dite treba vic jak 120 nevypije..spis kolem 90
15. srp 2019
30ml na kg ;)
15. srp 2019
svetlluska
autorHolky,moc dekuju.
15. srp 2019
Radsi vic, nez min. Ja bych odsala aspon 130-150 ml.