Známky na pololetí napsané....jdu se odměnit sklenkou něčeho dobrého....
svetylko83
autor@dzogobela no jo, v úterý máme poradu, tak mám nachystáno
19. led 2024
Aha, ja prave nevim. U nas se psala jeste vcera pololetni pisemka z matiky, tak predpokladam, ze uzavreno jeste nemaji 🤷🏻♀️🙂
19. led 2024
Taky postupně uzavírám 🙂
19. led 2024
U nás bude ještě příští středu psát pololetku z angličtiny,tak u nás je to nějak pozdě.
19. led 2024
U nás se uzavírají až 29.1. Takže tento týden bude ještě hodně náročný.
19. led 2024
My ještě v pondělí píšeme pololetní práci. U mě i u synů se uzavírá ve středu. Ve čtvrtek porada.
19. led 2024
Uz? 🙂