szabickovi
autor@lujsink dekuju, je to zavinovacka-deka od Lodgeru a nemuzu si ji vynachvalit. Tepla a hlavne velka 😊. Kristian je dlouhej a klasicka zavinovacka je mu uz ted natesno a to nema jeste ani 14 dnu 😀
14. led 2016
Krásný 🙂 A jestli můžu vědět, z kama máte overalek? Je boží! 🙂
14. led 2016
szabickovi
autor@vydva ten je z Gapu 😊
14. led 2016
apacheee
AMBASADORKANádherný model a krásné oblečení a deka
14. led 2016
Ten je nadhernej 💙
14. led 2016
To je bombarďák 😉
14. led 2016

Ten je toztomilý a máte nádhernou deku😊