icon

Koblizek nas 👪💏❤

avatar

Ten je toztomilý a máte nádhernou deku😊

14. led 2016
avatar

@lujsink dekuju, je to zavinovacka-deka od Lodgeru a nemuzu si ji vynachvalit. Tepla a hlavne velka 😊. Kristian je dlouhej a klasicka zavinovacka je mu uz ted natesno a to nema jeste ani 14 dnu 😀

14. led 2016
avatar

Krásný 🙂 A jestli můžu vědět, z kama máte overalek? Je boží! 🙂

14. led 2016
avatar

@vydva ten je z Gapu 😊

14. led 2016
avatar
apacheee
AMBASADORKA

Nádherný model a krásné oblečení a deka

14. led 2016
avatar

Ten je nadhernej 💙

14. led 2016
avatar

To je bombarďák 😉

14. led 2016