icon

Ahoj holky, máte některá prosím zkušenost s tímto skákacím hradem z Lidlu? Díky🌹

avatar

Wow, vypadá skvěle 🙃 děkuji za tip, ale zkušenost nemám...

15. čer 2019
avatar
15. čer 2019
avatar

Máme ho. Asi žádné výtky k němu nemáme. Snad jen, že nafukování trvalo dlouho, ale my ho nafukovali šlapací pumpou. Kompresorem by to šlo určitě líp 😄 A není vyloženě skákací jako ty velké skákací hrady. Ale na válení a blbnutí v pohodě 🙂

15. čer 2019
avatar

📌

15. čer 2019
avatar

Za mě katastrofa. Furt se vyfukoval a jinak provedení stojí za houby..

15. čer 2019
avatar

Mame uz treti rok a porad super.

15. čer 2019