15. čer 2019
Máme ho. Asi žádné výtky k němu nemáme. Snad jen, že nafukování trvalo dlouho, ale my ho nafukovali šlapací pumpou. Kompresorem by to šlo určitě líp 😄 A není vyloženě skákací jako ty velké skákací hrady. Ale na válení a blbnutí v pohodě 🙂
15. čer 2019
15. čer 2019
Za mě katastrofa. Furt se vyfukoval a jinak provedení stojí za houby..
15. čer 2019
Mame uz treti rok a porad super.
15. čer 2019

Wow, vypadá skvěle 🙃 děkuji za tip, ale zkušenost nemám...