Ahoj holky, s jakým sýrem a kdy jste u prcků začínali? Díky🙂
Taky by mě zajimalo😁
30. dub 2019
Kolem 10.mesice parmezan do omacky, mozzarelu na male kousky a spalicky eidamu.
30. dub 2019
lučina
30. dub 2019
Lučina,mozzarela, ricota
30. dub 2019
tereza2008
autorA mozzarelu klasickou? Ne tu pravou?
30. dub 2019
@tereza2008 klasiku
30. dub 2019
9m jsem začala lucinou, frischkase, a postupně pridávala i goudu a tyhle tvrdé sýry
30. dub 2019
Lučina, Gervaise, kolem roku. Pak postupně ostatní. Jedla už i tvarůžky a nivu, i když až nedávno.
30. dub 2019
tereza2008
autor@78marcela Lucinu a Gervais jsem taky zavedka kolem roku,ale premyslim o nejakem tvrdem. S jakym jsi zacala?
30. dub 2019
@tereza2008 to už fakt nevím. Nějaký z Lidlu, tam kupuju syry. Ondra ji už všechno co my, nerozlišuju, on by se taky nedal ošidit
30. dub 2019
Kolem 9.mesice mozzarellu a po roce goudu