icon

Holky, teď jsem dokoukala na Netflixu Sociální dilema o médiích. Viděly jste? Já jsem z toho úplně hotová😕

avatar

O čem to je?

27. zář 2020
avatar

O čem?

27. zář 2020
avatar
27. zář 2020
avatar

Neznám

27. zář 2020
avatar
27. zář 2020
avatar

Nic nerika🤷‍♀️

27. zář 2020
avatar

Videla, ty info me neprekvapily, ale myslim, ze by to mel videt opravdu kazdy.. Dost depresivni podivani si to zas uvedomit, jaky vliv maji soc. media :(

28. zář 2020
avatar

Je to o dokument na Netflixu, ale koukala jsem, ze uz je ke stazeni..o socialnich mediich od googlu, pres facebook atd...A mluvi tam tvurci tech programu...tezko se to popisuje..je.to 1,5 hod plny informaci.

28. zář 2020
avatar

Jinak po shlednuti jsme si s pritelem nastavili nejake pravidla, jak a mobilem napriklad vecer a mit pubertaky povinne jim to dam ke shlednuti..clovek neco tusi, ale takovou miru ovlivnivani ani zdaleka

28. zář 2020
avatar

Moc díky za tip, tohle budu určitě chtít vidět. Sama mám jen MK, na FB sice účet, ale prázdný a nepoužívám. Mám ale už dlouho intenzivní pocit, že bych si měla zjistit víc, do budoucna kvůli dětem.

28. zář 2020
avatar

@pratensis ono to neni jen onfacobboku, ale hodne i o googlu a ten pouziva kazdy...proto jsem z toho tak v soku, ale rozhodne dobre o tom vedet vic😉

28. zář 2020
avatar

Divam se 20 minut a uz mam smazany instagram 😃 vim, ze mi to jen kradlo cas. Stejne jako ostatni aplikace, jejichz cas asi brzy prijde 🙈

28. zář 2020
avatar

@indy2 tak ono je to i o googlu apod..ale urcite to neni spatny napad...my jsme si spis rekli doma pravidla...zadne mobily u jidelniho stolu nebo v loznici...

28. zář 2020
avatar

@tereza2008 je mi jasne, ze Instagram je jen spickou ledovce :( mozna se bojim to i dokoukat.. Ale jak pises, pravidla jsou zaklad.

28. zář 2020
avatar

@indy2 mela jsem vcera stejny pocit..strach dokoukat to, ale jsem rada, protoze se tam prave mluvi i o tech pravidlech.

28. zář 2020
avatar

@tereza2008 super, dekuji.. 🙃

28. zář 2020
avatar

@indy2 Prosím, poradíš, kde se dá stáhnout/shlédnout?

28. zář 2020
avatar

@pratensis shlednout na Netlixu a stahnout na hellspy...mozna na ulozto, ale tam jsem nekoukala.

28. zář 2020
avatar

@pratensis ano, ja koukam na Netflixu 🙂

28. zář 2020
avatar

@tereza2008 @indy2 Holky, děkuji. Netflix je potřeba mít nějak předplacený, nebo ne? Já se v tom vůbec nevyznám, TV nemáme, na film nekoukám, jak je rok dlouhý. Ale klidně bych si zaplatila za stažení tohohle jednoho konkrétního filmu...

28. zář 2020
avatar

@pratensis posli mi email..poslu ti to pres uschovnu😉

28. zář 2020
avatar

@tereza2008 Jo už jsem to našla na tom HellSpy (to jsem do té doby taky neznala, jsem fakt kopyto).

28. zář 2020
avatar

@pratensis koukam, ze to maji i na ulozto.cz a zdarma😉

28. zář 2020
avatar

@tereza2008 Fakt? Tak opravdu moc děkuji za tipy, večer si to stáhnu. Jsem zvědavá.

28. zář 2020
avatar

@pratensis pak napis, co na to rikas🙂 jinak Netflix se da prvni mesic dat zdarma na zkousku a je tam spousta velmi zajimavych dokumentu🙂 ja ted sleduju o uklidech☺️

28. zář 2020
avatar

@tereza2008 Děkuji za tipy, na dokumenty já bych koukala, ale když ono není kdy. Máme zahradu, hromadu úrody, přes zimu šiju a dodělávám resty uvnitř. Ale je fakt, že kdybych míň seděla na koni... 😀 Už jsem si párkrát říkala, že zruším profil, že je to žrout času. Ale zase i zdroj informací, takže se dostávám k tomu, co jsi psala: jde o ta pravidla. Určitě napíšu dojmy. 😉

28. zář 2020