Letos jsme se s přítelem rozhodli, že si uděláme/upravíme adventní kalendar tak, abychom toho druhého potěšili a zaroveň pracovali na našem vztahu..co si budem vykládat-po dětech už to nejde tím romantickým samospádem☺️
Koupila jsem krabičky z Lidlu a budu prokládat dobrotu se vzkazy.
Bude tam napřiklad:
Más krásné oči - vyber film na večer
Mám ráda tvou soutěživost - vyber stolní hru na večer
Pak nějaké masáže, snidaně do postele, volné odpoledne, hledání vínka podle indícií.
Něco podobného doporučuju - při přemýšlení nad vzkazy jsem si připomněla, proč jsem si ho vybrala☺️☺️
To je moc hezký
Krasny napad 😊
To je perfektní. To si ukládám na příští rok ❤️
To je krásný ❤️ pro mojeho chlapa by to ale bohužel byl spíš trest, kdyby měl něco takového vytvořit 😔
Tyjo pecka! To taky musim nějak vytvořit 🥰!
undefined@kachna001 to by byl trest i pro mě 😂
Moc krasny napad!!!👍🏻 😇 Moc si ten Advent uzijte! 😊
Krasny napad! Jen si ro uzijte... Mimochodem, ted jsem. Takovehle kalendare doskladala dva a mam dost 😁😁😁😁
@losbobos no stacil mi jeden a nervy tekly z krabicek🙈
@kachna001 ja si myslim, ze on neco takoveho ani nevytvori...ale jakakoliv snaha je plus☺️
to bysme taky potřebovali. Ale volné večery jsou pasé a přes týden odpadáme při uspávání dětí. Včera jsme si udělali filmový večer i s dětmi, tak to bylo fajn. Děti vydržely asi hodinu, než sezobaly všecko, co bylo na stole 😀
@ajka198 my mame vyhodu, ze maly usina v 8hod, ale nemysli si, taky padame na pusu v praci je na konci roku silenstvi☺️ ale mame jen jedno dite, tak se to da zvladnout

To je krásný 👏