Tak včera se nám rozbila lednice a dnes plynový kotel..bojovla bez teplé vody malýho dost baví😅🤣
To jsme měli vloni 🙃
17. lis 2020
Nám trouba.
17. lis 2020
nám před týdnem pračka a dnes trouba 😀 úplně se bojím zapnout myčku a sušičku 😀
17. lis 2020
tereza2008
autor@bublinka2015 :D myčku jsme opravovali před měsícem 🙂
18. lis 2020
18. lis 2020
Koukám že se někomu daří podobně jako nam. Nám odešla pračka.